O nas

Nasz zespół to grono przyjaciół, którzy wspólnie realizują swoje pasje. Są wśród nas projektanci, konstruktorzy, dziennikarze i działacze społeczni. Każde z nas ma duże doświadczenie w swojej dziedzinie, często również sporo nagród na koncie, jednak najważniejsze jest to, że robimy to co kochamy, pomagamy innym, odnosimy kolejne sukcesy.

W ciągu ostatniego ćwierć wieku wykonywaliśmy rozmaite przedmioty z włókien węglowych dla branży lotniczej, rowerowej, samochodowej, meblarskiej, biżuteryjnej, wnętrzarskiej, medycznej, wojskowej i wielu innych. Na skonstruowanych i wykonanych przez nas carbonowych handbike’ach (rower z napędem ręcznym) sportowcy ze wszystkich kontynentów zdobyli już kilkanaście tytułów mistrzów świata, zaś w czasie olimpiady w Londynie w kategorii Time Trial 7 na 10 możliwych medali olimpijskich wręczono zawodnikom na naszych rowerach. Zdobyliśmy też wiele prestiżowych nagród.

W swojej pracy wykorzystujemy tylko najlepsze materiały, takie jak: żywice epoksydowe firmy Hexion Speciality Chemicals Stuttgart GmbH, które są zaaprobowane przez Niemiecki Federalny Urząd Lotnictwa do produkcji certyfikowanych części samolotów m.in. Boeinga, włókno węglowe z firmy Hexel czy inne materiały do produkcji amerykańskiej firmy Airtech. Elementy w naszej firmie wykonywane są w technice vacum, infuzji i ostatecznie zawsze hand made. Realizujemy najbardziej nietypowe i oryginalne zamówienia oraz życzenia naszych klientów. Oferujemy doskonałą jakość, wyjątkową estetykę wykonania i trwałość.

Magnus

ul. Muzyczna 15
05-101 Skierdy

Tel: 606 96 99 99
E-mail: info@carbonbike.pl

Katalog Usługi